کروز کنترل سراتو ، دیگه بخاطر سرعت جریمه نشین!

یکی از مشکلاتی که برای همه راننده ها به خصوص اونایی که دائم  پشت فرمون هستن و به خاطر شغلشون و یا هر علت دیگه ای  باید مسیرهای طولانی جاده ای و بین شهری رو رانندگی کنن اینه که بتونن راحتی و آسایش بیشتری موقع رانندگی داشته باشن ،از سفرشون لذت بیشتری ببرن و همش درگیر گاز و ترمز نباشن . در این مقاله میخوایم درباره کروز کنترل سراتو صحبت کنیم.

ایران عزیزمون کشور بزرگ و پهناوریه و فاصله بین شهرهاش زیاده و همین مسئله اهمیت این موضوع رو بیشتر میکنه. سیستم کروز کنترل سراتو مقدار زیادی این مشکل همیشگی راننده ها رو حل و از مسئولیت و وظیفه راننده برای نگه داشتن دائمی پا روی پدال گاز کم میکنه و راحتی بیشتری براش فراهم میکنه. 

کروز کنترل سراتو توی بسیاری از کشور های پیشرفته سالهاست که روی ماشین ها نصب و استفاده میشه و جزئی از قابلیت های ضروری یک ماشین به حساب میاد. اما بسیاری از خودروهای داخل کشور ما هنوز سیستم کروز کنترل ندارند و راننده ها از آسایش و راحتی ای که این سیستم براشون فراهم میکنه محرومن. حتما  برای هممون پیش اومده که توی جاده همش باید حواسمون به عقربه کیلومتر باشه که ی موقع از سرعت مجاز بیشتر نریم و مدام باید پامون را رو پدال گاز شل و سفت کنیم ، آخرش هم ی جایی حواسمون به سرعتمون نیست و جریمه میشیم !!  با کروز کنترل سراتو خیلی خیلی کمتر به خاطر سرعت غیر مجاز جریمه میشیم.

هدف سیستم کروز کنترل سراتو ثابت نگه داشتن دقیق سرعت دلخواه شماست و سرعت ماشین رو تو ی اندازه ثابت نگه میداره.راننده میتونه با دکمه های  روی کروز کنترل سراتو (ON, OFF RESUME, SET/ACCEL,COAST)  تنظیم کروز کنترل سراتو ، تنظیم سرعت ، خاموش روشن کردن کروز منترل و … رو انجام بده . برای دریافت آخرین قیمت کروز کنترل سراتو با بچه های فروش تماس بگیرین.

1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام، تیم پشتیبانی ماهان اسپرت. در خدمت شما هستم
Powered by