مانیتور پشت سری سراتو ، بچه ها که صندلی عقب نشستن دیگه سرگرم هستن!

با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و برای ارتقاء سطح رفاه سرنشینای خودرو بخصوص بچه ها که صندلی عقب نشستن در زمینه سیستم های صوتی تصویری (مولتی مدیا) تحولات و آپشن های زیادی در این زمینه روانه بازار شده. یکی از این آپشن های صوتی تصویری مانیتور پشت سری سراتو یا همون مانیتور لکسوزی سراتو است .

قبلا سرنشینانی ماشین فقط مینونستن یک فایل صوتی و یا  تصویری را که از از سیستم مولتی مدیا اصلی ماشین پخش میشد ببینن و گوش بدن. اما مدتی بعد مانیتورهای پشت سری برای رفاه بیشتر سرنشینان خودرو وارد بازار شدن و این امکان را فراهم کردن که سرنششینان خودرو حتی در عقب بتونن فایل هایی که از سیستم اصلی پخش میشه رو ببینن و گوش بدن.

امروزه مانیتورلکسوزی حتی این قابلیت را  داره که هر کدوم از سرنشینان خودرو  به صورت مجزا بتونن از فایل های صوتی و تصویری دلخواه خودشون استفاده کنن. مانیتورهای پشت سری و یا مانیتور لکسوزی سراتو قابلیت انتقال تصویر بصورت مجزا ،پشتیبانی از انواع سی دی و دی وی دی  ،USB وSD Card را دارن و سرنشینان عقب بدون کوچکترین مشکلی از لحظات خود هنگام سواری نهایت لذت را میبرند. برای دریافت آخرین قیمت مانیتور پشت سری سراتو با ما تماس بگیرید.

1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام، تیم پشتیبانی ماهان اسپرت. در خدمت شما هستم
Powered by